Registreeri oma lapse joonistus loovuskonkursile ja võid võita vahvaid auhindu!

„Ärata ellu oma unistuste rohelinn“  tarbijamängu reeglid

 1. „Ärata ellu oma unistuste rohelinn“ tarbijamäng (edaspidi tarbijamäng) leiab aset Mapedi veebilehel maped.lt/et ajavahemikul 28. august – 29. september 2023.
 2. Tarbijamängu korraldaja on AS Vunder (edaspidi Korraldaja), registrikood 10324324, aadress Pirni tn 7, 10617 Tallinn, Harjumaa.
 3. Tarbijamängu reeglid on avaldatud Mapedi veebilehel  www.maped.lt/et/reeglid.
 4. Tarbijamängus osalemiseks tuleb meisterdades või joonistades luua oma ideaalset rohelist kodulinna kujutavaid loovtöid.
  Kasuta Maped joonistus- ja meisterdamisvahendeid, et luua visuaalseid elemente, mis kannavad endas looduse ilu ja rohelust sinu unistuste rohelinnas.
  Loosis osalemiseks tee foto kindlas kohas loodud elementidega, et saavutada võimalikult realistlik tulemus. Oodatud on ka kollaažid kasutades pärsifotosid.
  Kui oled oma loomingu valmis saanud, laadi see üles Maped veebilehele ning lisa foto asukohast koos lühikese kirjeldusega, mis avab sinu ideede tausta ja eesmärke. Enda osavõtt tuleb registreerida ning töö üles laadida hiljemalt 29.09.2023 veebilehel www.maped.lt/et.
  “Ärata ellu oma unistuste rohelinn” tarbijamängust osavõtt on ilma ostukohustusteta.
 5. Mängus saavad osaleda kõik lapsed vanuses 3 kuni 15 aastat, koos vanematega, lasteaiarühmaga või kogu klassiga. Auhinnad antakse välja kahe grupi vahel – üksikosalejad ja rühmad.
  Osalejad jaotatakse järgnevalt:
  Üksikosaleja:
  3-6 aastat
  7-10 aastat
  11-15 aastat
  Rühm:
  Lasteaia rühm
  1-4. klassi õpilased
  5.-9. klassi õpilased
 6. Tarbijamängu võitjad selgitatakse loosimise teel 3. oktoobril 2023. Auhinnafondi väärtus on 1 748.00 eurot.
 7. Mõlemas, nii individuaalselt osalejate kui ka rühmana osalejate kategoorias antakse välja erinevaid põnevaid auhindu:
  Individuaalselt osalejate auhinnad:
  – 9 perepiletit harivate lõbustuspaikade külastamiseks (3 PROTO avastustehasesse, 3 Tallinna Loomaaeda, 3 AHAA teaduskeskusesse)
  – 5 Maped Color’Peps tootekomplekti (iga komplekt sisaldab 4 toodet: Värvipliiats Maped Infinity, Joonistusplokk Maped Color’Peps, Pinal Maped Color’Peps, Piltide värvimise komplekt)
  Rühmana osalejate auhinnad:
  – 3 Haridusprogrammi rühmadele, kus võitja saab vastavalt rühma vanusele valida ühe haridusprogrammi (1 PROTO avastustehasesse, 1 Tallinna Loomaaeda, 1 AHAA teaduskeskusesse)
  – 75 Maped Color’Peps Infinity värvipliiatsit (3 võitjat, iga rühma kohta 25 tk või igale osalejale üks).
 1. Tarbijamängus osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust ja nõustumust Korraldaja poolt kehtestatud tarbijamängu reeglitega.
 2. Võitjate nimed avaldatakse loosimise toimumisest kolme tööpäeva jooksul Korraldaja veebilehel. Tarbijamängus osalejad nõustuvad, et Korraldaja võidu korral nende nimed enda veebilehel avaldab.
 3. Tarbijamängu võitjatega võetakse ühendust viie tööpäeva jooksul pärast võitjate väljakuulutamist Korraldaja veebilehel e-kirja teel.
 4. Auhinna üleandmiseks võtab Korraldaja võitjaga ühendust ning seejärel lepitakse kokku võidu üleandmise üksikasjad. Mapedi tootekomplektid saadab Korraldaja võitjale DPD pakiautomaati.
 5. Kui Korraldaja ei saa võitjaga ühendust 5 tööpäeva jooksul võitja nime avaldamisest Korraldaja veebilehel, jätab Korraldaja endale õiguse keelduda võidu väljastamisest.
 6. Juhul kui Korraldaja on saanud võitjaga ühendust ja temaga kokku leppinud auhinna üleandmise viisi, aja ja koha, kuid sellest hoolimata võitja ei tule auhinnale järgi, teatab, et loobub auhinnast või muul viisil teeb võimatuks auhinna üleandmise, hoiab Korraldaja auhinda alles kaks nädalat. Selle aja möödumisel kaotab võitja õiguse auhinnale ja Korraldajal on õigus jätta auhind välja andmata.
 7. Auhinna vastuvõtmisega seotud kulutusi Korraldaja ei kompenseeri.
 8. Auhinna väärtust ei maksta osaliselt ega täielikult välja rahas ega vahetata muu asja või teenuse vastu.
 9. Vääramatu jõu asjaolude ilmnemisel on Korraldajal õigus tarbijamäng igal ajal ühepoolselt lõpetada ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest viivitamata Korraldaja veebilehe vahendusel.
 10. Tarbijamängus osaleja poolt tarbijamängu reeglite rikkumise või Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, ei vastuta Korraldaja Tarbijamängus osaleja auhindade loosimisest või auhinna üleandmisest kõrvalejäämise eest.
 11. Tarbijamängu kohta saab lisainfot veebilehelt www.maped.lt/et või e-kirja teel aadressilt info@vunder.ee.
 12. Tarbijamängudega seotud pretensioonid palume saata e-kirjaga aadressile info@vunder.ee. Pretensioonid lahendatakse 30 päeva jooksul.
 13. Tarbijamängus osalemisega annab osaleja nõusoleku oma andmete töötlemiseks vastavalt Korraldaja privaatsuspoliitikale, mis on leitav siit www.vunder.ee/privaatsuspoliitika/.

GALERII

Kõik
Individuaalne
Klass/Rühm
Anna Fjodorova
Keron Raap
Otto Karl Kongas
Risto Sepping
Brigitta Aurelia Paatsi
Nele-Riin Bogdanov
Sandra Bogdanov
Sandra Marie Oja
Anna S, 4a
Andrei S
1 2 3 20