Registreeri oma lapse joonistus loovuskonkursile ja võid võita vahvaid auhindu!  GALERII

  Kõik
  Individuaalne
  Klass/Rühm
  Anna Fjodorova
  Keron Raap
  Otto Karl Kongas
  Risto Sepping
  Brigitta Aurelia Paatsi
  Nele-Riin Bogdanov
  Sandra Bogdanov
  Sandra Marie Oja
  Anna S, 4a
  Andrei S
  1 2 3 20

  „Joonista pikslites!“ tarbijamängu reeglid:


  1. “Joonista pikslites!” tarbijamäng (edaspidi tarbijamäng) toimub Maped veebilehel www.maped.ee ajavahemikul  2. aprillist – 14. aprillini 2024.
Tarbijamängu korraldaja on AS Vunder (edaspidi Korraldaja), registrikood 10324324, aadress Pirni tn 7, 10617 Tallinn, Harjumaa.

  2. Tarbijamängu reeglid on avaldatud Maped veebilehel www.maped.ee/reeglid.

  3. Tarbijamängus osalemiseks lae alla piksli ruudustik www.maped.ee lehelt, vali endale sobiva suurusega ruudustik 3 varianti seast ning joonista pikslikunsti kasutades Mapedi tooteid! Foto valmis tööst tuleb üles laadida Maped veebilehel aadressil www.maped.ee ning seejärel loosiõnnele lootma jääda.
  4. Mängus saab osaleda iga laps vanuses 5 – 15 aastat.

  5. Enda osavõtt tuleb registreerida ning pilt tööst üles laadida hiljemalt 14. aprillil 2024 veebilehel www.maped.ee. “Joonista pikslites” tarbijamängust osavõtt on ilma ostukohustusteta.

  6. Tarbijamängu võitjad selgitatakse loosimise teel 17. aprillil 2024. Auhinnafondi väärtus on 700 eurot.

  7. Välja antakse 21 auhinda. 
Auhinnad:
  – 10 Maped Pixel Party täidetud pinalit
  – 5 Maped Creativ Avatar Studio valguskasti ja 5 Maped Creativ Lumi Board valguskasti
  – Peaauhinnaks on Fujifilm Instax Mini 12
  8. Tarbijamängus osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust ja nõustumust Korraldaja poolt kehtestatud tarbijamängu reeglitega.

  9. Võitjate nimed avaldatakse loosimise toimumisest kolme tööpäeva jooksul Korraldaja veebilehel. Tarbijamängus osalejad nõustuvad, et Korraldaja võidu korral nende nimed enda veebilehel avaldab.

  10. Tarbijamängu võitjatega võetakse ühendust viie tööpäeva jooksul pärast võitjate väljakuulutamist Korraldaja veebilehel e-kirja teel.

  11. Auhinna üleandmiseks võtab Korraldaja võitjaga ühendust ning seejärel lepitakse kokku võidu üleandmise üksikasjad. Mapedi tootekomplektid saadab Korraldaja võitjatele DPD pakiautomaati.
  12. Kui Korraldaja ei saa võitjaga ühendust 5 tööpäeva jooksul võitja nime avaldamisest Korraldaja veebilehel, jätab Korraldaja endale õiguse keelduda võidu väljastamisest.

  13. Juhul kui Korraldaja on saanud võitjaga ühendust ja temaga kokku leppinud auhinna üleandmise viisi, aja ja koha, kuid sellest hoolimata võitja ei tule auhinnale järgi, teatab, et loobub auhinnast või muul viisil teeb võimatuks auhinna üleandmise, hoiab Korraldaja auhinda alles kaks nädalat. Selle aja möödumisel kaotab võitja õiguse auhinnale ja Korraldajal on õigus jätta auhind välja andmata.

  14. Auhinna vastuvõtmisega seotud kulutusi Korraldaja ei kompenseeri.

  15. Auhinna väärtust ei maksta osaliselt ega täielikult välja rahas ega vahetata muu asja või teenuse vastu.

  16. Vääramatu jõu asjaolude ilmnemisel on Korraldajal õigus tarbijamäng igal ajal ühepoolselt lõpetada ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest viivitamata Korraldaja veebilehe vahendusel.
  17. Tarbijamängus osaleja poolt tarbijamängu reeglite rikkumise või Korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, ei vastuta Korraldaja Tarbijamängus osaleja auhindade loosimisest või auhinna üleandmisest kõrvalejäämise eest.

  18. Tarbijamängu kohta saab lisainfot veebilehelt www.maped.ee  või e-kirja teel aadressilt info@vunder.ee.
  19. Tarbijamängudega seotud pretensioonid palume saata e-kirjaga aadressile info@vunder.ee. Pretensioonid lahendatakse 30 päeva jooksul.

  20. Tarbijamängus osalemisega annab osaleja nõusoleku oma andmete töötlemiseks vastavalt Korraldaja privaatsuspoliitikale, mis on leitav siit www.vunder.ee/privaatsuspoliitika/.