Täida lapse jõulusoovid Maped meisterdamis- ja joonistuskomplektidega.

Parim Jõulukink lastele loomingu arendamiseks!

Jõuluvana soovitab:

Play Video

Valguskastid Maped Creativ Lumi Board

Lapse teekond meisterlikuks joonistajaks saamisel saab alguse Maped Creativ Lumi Board valguskasti seltsis!

Meistriks saamine ei toimu üle öö, vaid vajab pühenduvust ja tegutsemist. Aga see ei tähenda, et töö ju lõbu saatel ei võiks toimuda! Lumi Board valguskast on varustatud valgusallika ja paljude erinevate šabloonidega, mida saab laps valguse abil innukalt valgele paberile järgi joonistada, olles siiski ise oma vahva teose autoriks.

Nüüd saadaval ka Maped Creativ Lumi Board Mermaid!

Play Video

Maped Creativ 2023 uudistoted

Selle aasta uudistooted Maped Creativ kollektsioonis!

Maped Creativ Heishi komplektiga saab esimese omataolise masina abil valmistada ise Heishi-helmeid ning luua stiilseid käeehteid!

Maped Creativ Avatar valguskastiga saab hakata tõeliseks portreekunstnikuks ja joonistada lõputult eriilmelisi avatare! Kombineeri lemmikdetaile ja seejärel kanna need valguskasti abil pildile.

Play Video

Maped Color'Peps joonistuskomplektid

Ideaalsed värvimiskomplektid lapsele oma loovuse tundmaõppimiseks ja sisemise kunstniku avastamiseks! Valikus on 100 ja 150 osalised joonistukomplektid kui ka glitter joonistamskomplekt käepärases karbis, mis sobib ideaalselt kinkimiseks.

PÄKAPIKKUDE LEMMIKUD:

Voolimismassi komplektid Maped Creativ Modeling Friends

Maped Creativ Modeling Friends komplektidega on lastel tõeliselt lõbus ja lihtne valmistada stiilse ja äratuntava kujuga väikesi kujukesi. Voolimismass on väga mõnus katsuda ja see kõveneb ise toatemperatuuril. Mõne tunni pärast on kujukesed tahenenud ja sobivad ideaalselt lastetoa kaunistuseks ja mängimiseks.

Play Video

Piltide värvimise komplektid Maped Creativ

Akvarellitehnika võib olla lastesõbralik! Maped Creativ Aqua Art komplektis on akvarellipliiatsid ja metallikvärviga värvimislehed ainulaadsete „plakatite” maalimiseks. Kergesti õpitav värvimine ja vee pealekandmine veepintsliga.

Play Video

Puhutav viltpliiatsikomplektid Maped Creativ Blow Pen

Loo ilusaid kunstiteoseid puhumise ja šabloonidega! Maped Creativ Blow Pen komplektid on loonud uue võimaluse värvimiseks tindi puhumise teel. Saavuta põnevaid efekte, loo realistlikke varjundeid ning lase loovusel lennata. Painduv voolik tagab värvimisel vaba liikumise ning muudab kasutamise lihtsaks ja põnevaks!

Play Video

Maped Creativ Imagin'Style meisterduskomplektid

Loo oma stiil koos Maped Creativ meisterduskomplektidega.

Valmista oma stiilne käevõru võihoopis armas võtmehoidja kasutades maagilist plastikud, mis kuumusega kokku tõmbub ning taheneb. Maped Cerativ Imagin’Style komplektid lasevad fantaasial lennata praktiliste esemete kaudu.

Play Video

Joonistustahvel LCD Maped Creativ Magical Tablet

Maped Creativ maagilisele tahvlile saab laps joonistada mida iganes ta soovib ning uue mõttevälgatuse tulekul, saab eelneva teose kustutada üheainsa nupuvajutusega. Mugava ja kompaktsena on maagiline tahvel hõlpsasti kaasaskantav. Miks igavleda niisama või istuda telefonis pikkade autosõitude ja lennureiside ajal, kui saaks hoopis soosida väikese kunstniku loomingulist arengut?

Play Video

Kipsipulbri komplektid Maped Creativ Plaster Friends

Valmista ise oma armsad väikesed tegelased Maped Creativ Plaster Friends komplektiga. Vala kips vormi, värvi ning lisa detailid Maped Aqua pliiatsiga ning eksponeeri oma loomingut. Lühike kuivamisaeg ja selgesti eristuvad värvimise pinnad muudavad töö lihtsaks ja lõbusaks. Spetsiaalsed värvid ning Maped Aqua pliiats annavad täiusliku tulemuse.

Play Video

Tooted saadaval:

joonista koos mapediga:

Õpi joonistama Jõuluvana

Õpi joonistama meie samm-sammult õpetustega! Joonista koos meiega Jõuluvana kasutades ainult 7’t lihtsat sammu!

Sea valmis pliiatsid ja värvid ja hakkame pihta!

Lumememme värvimisleht

Avasta ja naudi Põhjanaba koos vahva värvimislehega! Joonistus on kergelt alla laetav ning välja prinditav. Kujuta ette mis toonides võiks olla talve võlumaa!

Haara oma värvipliiatsid ja markerid! Alustame!

Ühenda punktid: Päkapikk

Õpi joonistama lihtsa ülesandega! Ühenda omavahel punktid, et teada saada kuhu Päkapikk kingi viib!

Otsi välja oma pliiatsid ning alustame!